Vůně a složky

Přírodní složky v péči o ruce

ÚVOD

 

Mytí rukou je jeden z důležitých způsobů, jak udržovat vaši pokožku čistou a chráněnou, může však často vést k jejímu vysušení a podráždění. Poznejte, jak mohou přírodní složky jako med a aloe vera zklidňovat, čistit a chránit vaše ruce. Mytí rukou je jeden z nejlepších a nejjednodušších způsobů, jak chránit sebe i ostatní před nemocemi, jako je otrava jídlem nebo chřipka. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, je důležité si ruce mýt správně.  Zde si můžete přečíst článek o nejlepším způsobu mytí rukou.

Pravidelné mytí rukou

 

Přestože pravidelné mytí rukou je skvělý způsob, jak se starat o svou kůži a držet si bakterie od těla, může také vaši kůži poškodit. Čisticí složky v přípravcích na mytí rukou účinně čistí ruce, ale mohou také smývat oleje a potenciálně poškozovat ochrannou bariéru kůže, což může způsobit vysušení a podráždění rukou. Proto je důležité používat správná mýdla na mytí rukou. Ta nejlepší se inspirují přírodou a používají přírodní hydratační složky.

Přírodní složky v péči o pokožku

 

Existuje mnoho známých přírodních složek, které mají vyživující a hydratační účinky pro vaši pokožku. Patří mezi ně aloe vera, med a mléko pro pokožku. Najdete je v řadě mýdel na ruce, pomáhají udržovat pokožku přirozeně hydratovanou a dodávají ji příjemný pocit.

Aloe vera pro pokožku

Aloe vera se díky svým vlastnostem v péči o pleť používá již více než 3000 let – používali ji dokonce už staří Egypťané. Královny Kleopatra a Nefertiti ji považovaly za pramen mládí a používaly ji k ochraně své pokožky před sluncem. Aloe vera se dodnes používá pro své blahodárné účinky na pokožku, včetně svých přirozeně hydratačních vlastností. Tuto hydratační složku najdete v tekutém mýdle na ruce Palmolive Hygiene - Plus společně s výtažkem z aloe vera a přírodní složkou pomáhající v boji s bakteriemi.

Med pro pokožku

Med se používá už odpradávna jako potravina a lék. O medu pro pokožku je známo, že má antioxidační účinky a pomáhá bojovat proti bakteriím. Tekuté mýdlo Palmolive Naturals Milk & Honey obsahuje med a pomáhá pečovat o suché ruce.

Mléko pro pokožku

Nejen, že mléko obsahuje spoustu živin, má rovněž blahodárné účinky na pleť a pomáhá odstraňovat mrtvé buňky a stimulovat nový růst buněk. Na mléko narazíte v mnoha tekutých mýdlech na ruce z řady Palmolive Naturals, například Palmolive Milk & Almond, Palmolive Milk & Orchid Palmolive Olive and Milk Palmolive Milk & Honey.

Kokos pro pokožku

Kokosový olej má řadu blahodárných účinků na pokožku, včetně přirozeně hydratačních vlastností a samozřejmě nádherné kokosové vůně. Pokud chcete pocítit přírodu na vlastní kůži, vyzkoušejte tekuté mýdlo Palmolive Pure s kokosem, které pomůže udržet vaši pokožku hydratovanou.

Palmolive Naturals

PALMOLIVE AROMA MOMENTS

 

OBJEVTE VÍCE

Spojte se s přírodou

Přečtěte si více

Vůně a složky

Přečtěte si více