PALMOLIVE

KDO JSME

Kdo jsme se odráží ve všem, co děláme, co reprezentujeme a co přinášíme do vašich domovů každý jeden den.

BRAND VOICE

Náš závazek

Veškerá naše činnost vychází z přírody. Představuje základ a inspiraci pro každý náš produkt a složení. Přírodní složky jsou pro naše přípravky zásadní, a to od spojení palmového a olivového oleje v našem úplně prvním mýdle před sto lety po naše poslední produktové řady..

Naše práce v komunitách

V současnosti máme více než kdy předtím globální zodpovědnost za ochranu lidí v různých komunitách. Úzce spolupracujeme s autoritami pro veřejné zdraví, akademickou obcí, místními školami a klinikami v znevýhodněných komunitách, abychom děti i rodiče vzdělávali v oblasti zdraví a zdůraznili hygienický význam mytí rukou mýdlem.

V rámci našeho globálního programu na podporu mytí rukou poskytujeme vzdělávací materiály a vzorky přípravků školám a komunitám, kde je to nejvíce potřeba. A v komunitách, ve kterých nemůžeme vždy působit přímo, zvyšujeme povědomí o významu mytí rukou pomocí globálních reklam a kampaní podporujících vztahy s veřejností. Naším závazkem je udělat ze světa zdravější, šťastnější místo.

ZKUŠENOSTI S PRODUKTY

Naše složení

Každé složení je svědomitě vytvořeno tak, aby pečovalo o vaši pokožku a zanechalo ji jemnou a milovanou.

Naše složky

Na naší planetě nám záleží stejně jako na vás. Proto vynakládáme úsilí, abychom používali jen pečlivě vybrané složky ze zodpovědných zdrojů. Mnoho z těchto zdrojů je i dlouhodobě udržitelných.

Naše krásné vůně

Díky směsi povznášejících lahodných vůní v každém našem přípravku si můžete vychutnat příjemnou chvilku ve vlastní společnosti a znova se spojit s přírodou.

Naše nevšední textury

Vytváříme jemné, nevšední textury, které stimulují smysly, a to od hedvábně jemných gelů po bohaté zamatové pěny.

Zdravé návyky mohou být i zábava

Chraňte svoje ruce a pečujte o ně pomocí našeho jednoduchého a efektivního průvodce obsahujícího šest pokynů.
1. Na mokré ruce naneste mýdlo.
2. Třete dlaně o sebe.
3. a 4. Třete dlaně o sebe s propletenými prsty.
5. Točivé tření.
6. Ruce opláchněte vodou.

Pracujeme na tom, aby naše složení byly přirozeně prospěšné pro lidi i naši planetu

PŘÍRODNÍ ZDROJE A UDRŽITELNOST

Náš závazek zodpovědného získávání zdrojů

Naším cílem je pečovat o lidi i planetu. Proto získáváme zdroje i služby zodpovědným způsobem na základě čtyř principů: ochrana životního prostředí, etické pracovní postupy, zdraví a bezpečí osob a integrita podniku. Zavádíme nové programy a průběžně kontrolujeme a přehodnocujeme naše pravidla i dodavatele, abychom zajistili, že naše složky jsou vždy získávány zodpovědně, co nejlepším možným způsobem.

NAŠE ZODPOVĚDNÁ VÝROBA

Způsob výroby našich přípravků je stejně důležitý jako jejich složení. Proto se snažíme při výrobě vašich oblíbených produktů dosáhnout cíle nulového odpadu tím, že snižujeme spotřebu energie a vody. Zatím jsme získali certifikát GBCI TRUE Zero Waste pro 20 závodů na pěti kontinentech a nepřetržitě pracujeme na dosažení stejného cíle i v dalších závodech. Úzce spolupracujeme s mnoha partnery, kteří nám pomáhají na naší ambiciózní cestě za zodpovědnou výrobou. Další informace o naší činnosti a partnerech se dozvíte kliknutím sem.

PACKAGING

Náš závazek vůči přírodě zahrnuje víc než složky a vůně, které pečlivě vybíráme. Hledáme také lepší a udržitelnější způsoby použití, opětovného použití a recyklace plastových obalů. Tvrdě pracujeme na vytvoření oběhového hospodářství pro naše plasty. To znamená, že nevyrábíme jednorázové plasty. Každý obal, který vytvoříme, chceme používat, recyklovat a využívat na jiné účely co nejdéle. Proto se snažíme co nejčastěji používat průhledné plastové lahve, protože poskytují větší možnosti opětovného využití než barevné lahve.

Naše recyklované, průhledné plastové lahve jsou v důsledku recyklačního procesu trochu našedlé a nesnažíme se to zakrýt žádnými barvivy. Kdybychom to udělali, snížili bychom kvalitu plastu a lahve by už po vstupu do recyklačního systému neměli takové široké využití. Ještě jsme pro naše plastové obaly nevytvořili dokonalé oběhové hospodářství, ale každým měsícem a rokem se v tomto směru zlepšujeme a děláme víc pro naši firmu, pro vás i pro Zemi.

 

Výrobní závod v Anziu
Autor fotografie: Daniele Zompatori

Jak můžete pomoct

Pro udržitelnost je důležité snižovat množství odpadu v každé fázi životního cyklu produktu. Sami na to ale nestačíme. Svých cílů však můžeme dosáhnout s vaší pomocí: když budete recyklovat naše produkty a obaly. Přečtěte si informace na etiketě vašeho přípravku Palmolive a zkontrolujte místní pravidla pro recyklaci, abyste zjistili, jak obal Palmolive správně recyklovat.